Kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć bez mojej zgody jest zabronione/ You can't copy these photos without my agreement.

piątek, 31 lipca 2009

Tanzanitowy motyl.


Tak ten potwór powyżej to moja siostra / fotograf :) Dzisiaj wyjątkowo będzie notka o niej bo coś się jej tez od życia należy. Dzisiejsze zdjęcia powstały na potrzeby konkursu w 2Deko, w którym i ona wzięła udział ( tak przy okazji gratuluje zwycięzcą ). Sukienka Kasi jest tego rodzaju ciuszkiem, który strasznie się mi podoba, ale niestety lepiej wygląda na niej ;) A dlaczego ? Bo ona ma kawał biustu i szerokie ramiona, na których ta tanzanitowa sukienka ( tak cytuje określenie koloru przez moją siostrę ) leży idealnie :) No i nie pozostaje nic innego jak poczekać na lekki podmuch wiatru by zobaczyć jak ta kiecka zaczyna żyć własnym życiem.
Sukienka: SH
Kolczyki: C&A
Buty: ?
Torebka: szydełko by MG

7 komentarzy:

 1. Piękna sukienka! Bardzo lubię ten rodzaj dekoltu, podwyższoną talię i szerokie, "motyle" rękawy. I widać, że masz równie urodziwą siostrę jak ty sama :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna ma sukienkę Twoja siostra :) ale mi wpadło w oko coś jeszcze...ta śliczna malusia torebka z kokardą :) Masz talent!

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ladna sukienka, ale torebka bije wszystko ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. piekna sukienka... co za niesamowity kolor

  OdpowiedzUsuń
 5. Siostra, sukienka oraz siostra w sukience - piękne, ale torebka - to jest cudo!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...